Мусульманки зможуть зробити фото на паспорт у хіджабі

17 липня Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка змінює застарілі правила оформлення документів. Зокрема, вимога, щоб зображена особа знаходилася на світлому фоні і без головного убору, вже не є актуальною. Мета змін – адаптація законодавства України до міжнародного.

Інші ж правила щодо знімка на документ залишилися без змін:

    • Особа займає 70-80% фотографії;
    • Видно плечі;
    • Фотографія в анфас;
    • Нейтральний вираз обличчя;
    • Очі повинні бути відкриті.

«Мусульманська громада України потребувала скасування заборони фотографування на паспорт жінок в хіджабі і ми раді, що наше прохання розглянуто і має позитивну відповідь. Для нас дуже важливо відчувати себе в рідній країні не пригніченими, бути повноправними громадянами і дотримуватись Законів, даних нам Господом. Хустка на голові жінки – це показник її скромності та високої культури, а не загроза або перешкода для життя» – каже Президент Всеукраїнської асоціації мусульманок Юрченко Катерина.

Фотографії на паспорт у головному уборі будуть прийматися вже з жовтня 2019 року.


Deprecated: File Тема без comments.php is deprecated since version 3.0.0 with no alternative available. Будь ласка, включіть у свою тему шаблон comments.php. in /usr/local/www/muslimwomen.com.ua/wp-includes/functions.php on line 5579

Коментарі закриті.