Всесвітній день хіджабу 2020 відзначають в Україні. ВАМ

Всесвітній день хіджабу 2020 відзначають в Україні. ВАМ

1 лютого мусульманки в усьому світі нагадують про важливість і красу Хіджабу – скромного одягу, що відповідає канонам Ісламу.

Всеукраїнська асоціація мусульманок також долучилася до цієї доброї традиції. Так, активістки ВАМ вийшли на центральні вулиці міст по всій Україні і порадували жінок яскравими квітами в похмурий зимовий день.

«Ми хочемо дати можливість українським жінкам познайомиться з мусульманками та побачити, що стереотипи, які склалися про нас, як про пригноблених, безправних і нещасних, далекі від реального стану речей. Більш того, сам хіджаб – це не примус чоловіка, батька або якогось іншого, а наш усвідомлений вибір і наше право. Таким одягом ми намагаємося наблизитись духовно і зовні до найкращої та найчистішої жінки всіх часів – святої Марії» – каже Президент ВАМ Катерина Юрченко.

Це вже втретє Асоціація організовує подібні акції. З кожним роком до них приєднуються сестри з нових міст. У 2020 році акції пройшли в Києві, Харкові, Одесі, Хмельницькому, Дніпрі, Кременчуці, Синельникові, Кривому Розі, Генічеську та Мелітополі.

Крім того, напередодні Дня Хіджабу ВАМ запустила масштабний флешмоб в соціальних мережах, а також організувала низку культурних заходів, присвячених темі скромності та жіночності.


Deprecated: File Тема без comments.php is deprecated since version 3.0.0 with no alternative available. Будь ласка, включіть у свою тему шаблон comments.php. in /usr/local/www/muslimwomen.com.ua/wp-includes/functions.php on line 5579

Коментарі закриті.