Мусульманки-одеситки відвідали Будинок дитини

помощь для детей

Одеські активістки Всеукраїнської асоціації мусульманок, наслідуючи приклад київських колег, відвідали міський Будинок дитини № 1 і привезли з собою гуманітарну допомогу у вигляді значного запасу засобів гігієни для дітей.

Установа працює більше 75-ти років і на даний момент в будинку дитини №1 живуть 90 дітей у віці від самого народження і до 7-х років. 60% дітей – з патологією центральної нервової системи, 20% – діти з ВІЛ-інфекцією, 10% – діти з особливими потребами.

«Наша допомога зовсім крихітна в порівнянні з тим, чого потребує будинок дитини як установа і дітки зокрема, але якби кожен, хто має можливість, від чистого серця віддав частинку свого часу, уваги, грошей цим сиротам, то ми всі разом змогли б зробити їх життя кращим» – говорить одна з активісток.

В умовах карантинного режиму мусульманки не зустрілися безпосередньо з дітьми, але змогли обговорити питання подальшої допомоги від ВАМ з адміністрацією Будинку дитини.

«Цей візит не перший в нашій практиці і не останній, дасть Бог. Ми, як мусульмани, болісно сприймаємо існування такого явища як сироти в нашому суспільстві. Потрібно допомогти цим діткам вирости в красивій культурі і стати корисними членами суспільства» – поділилася сестра Джаміля.


Deprecated: File Тема без comments.php is deprecated since version 3.0.0 with no alternative available. Будь ласка, включіть у свою тему шаблон comments.php. in /usr/local/www/muslimwomen.com.ua/wp-includes/functions.php on line 5579

Коментарі закриті.