Урочистий жіночий іфтар в Одесі. Рамадан – 2019

Одеська філія ВАМ організувала жіночий урочистий захід і вечерю-розговіння на честь місяця Рамадан.

20.05.2019 Відео

Новини Кременчука. Рамадан розпочався з яскравої акції від ВАМ

Мусульманки Кременчука привернули увагу громадскості до головного місяця в Ісламі – Рамадану, та показали справжню культуру мусульман.

09.05.2019 Відео

Акція на честь початку Рамадана від ВАМ

Мусульманки Кременчука організували акцію на честь початку Рамадана. Дівчата роздавали яскраві кульки і розповідали городянам про традиції Ісламу, про особливості цього благословенного місяця і красу релігії. Подібні акції пройшли також в інших філіях ВАМ.

08.05.2019 Відео

ВАМ допомогло ще одному Будинку Дитини

Всеукраїнська асоціація мусульманок в Харкові 15 квітня відвідала міський Будинок дитини, в якому знаходяться більше 50 дітей з важкими захворюваннями опорно-рухового апарату, вадами розвитку, ДЦП та дітей зі статусом.

18.04.2019 Новини

Мусульманський дівич-вечір в Хмельницькому. ВАМ

14 квітня активістки Всеукраїнської асоціації мусульманок в Хмельницькому провели перший масштабний Дівич –вечір, присвячений традиції хіджабу в різних народах.
Зустріч була виключно жіночою та відбулася в Обласній юнацькій бібліотеці.

17.04.2019 Відео

В Одесі відбувся ярмарок-халяль

31 березня мусульманки Одеси провели благодійний ярмарок «Гідність Ісламу». Це другий подібний захід, організований одеської філією Всеукраїнської асоціації мусульманок.

03.04.2019 Новини

Мусульманський дівич-вечір в Кременчуці

“Аль-Аміра”- філія всеукраїнської асоціації мусульманок в Кременчуці організувала дівочу зустріч для всіх охочих познайомитися з Ісламом та дізнатися правду про становище жінки в цій релігіі.

26.03.2019 Відео

Колективний відпочинок

Активістки Всеукраїнської асоціації мусульманок в Києві черговий раз провели спільний відпочинок. 14 березня дівчата влаштували дружні змагання з гри в боулінг, метою яких була не перемога над суперниками, а згуртування колективу.

14.03.2019 Новини

Поспішайте робити добро

10 березня в Києві відбулася лекція для сестер на тему «Добрі справи». Лектор Васильченко Катерина розповіла про переваги того, хто здійснює більше добрих справ, а також про умови, необхідні для отримання винагороди.

12.03.2019 Новини

1 лютого – Всесвітній день Хіджабу. Активістки ВАМ в Кременчузі.

Активістки ВАМ взяли участь в акції присвяченій Всесвітньому Дню Хіджаба.

02.02.2019 Відео