Хіджаб – це… Частина 3

Хіджаб не принижує жінку, не сковує її життя та не позбавляє красок. Активістки Всеукраїнської асоціації мусульманок проводять акції по країні, щоб продемонструвати це та виправити неправильні стереотипи.

01.10.2019 Відео

фото
Ким же стати?

Яку спеціальність обрати? На що звертати увагу? І як, після закінчення навчального закладу, не залишитися без роботи? Пропонуємо поради фахівців, які ВАМ зібрала для вас, щоб полегшити прийняття важливого рішення.

27.09.2019 Життя

мама
“Моя мама”

У більшості мов світу слово “мама” починається з літери “м”. Англійкою – мам, маммі, французькою – мaмaн, іспанською – мaм, італійською – мадре, голландською – ма, українською – мамо,  литовською – маміте, шведською – мур.

25.09.2019 Життя

як все встигнути
Як все встигати?

“Я хочу, але у мене на це немає часу…”. Напевно, ви хоча б раз чули щось подібне і якщо самі не потрапляли в таку ситуацію, то ймовірно знаєте хто цим славиться.

11.09.2019 Життя

Мар’ям Курбанова на Першому Діловому каналі

Активістка Всеукраїнської асоціації мусульманок, автор колонки “Готуємо з Бісмілляh” на порталі ВАМ, фудблоггер Мар’ям Курбанова стала гостею на ранковій програмі телеканалу Перший діловий.

01.09.2019 Відео

Мусульманки зможуть зробити фото на паспорт у хіджабі

17 липня Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка змінює застарілі правила оформлення документів.

27.08.2019 Новини

ВАМ організувала зустріч з жінками, які борються з онкологією. Київ – 2019

Мусульманки в Києві організували дівич-вечір для жінок, які борються з онкологією, щоб підтримати їх.

24.07.2019 Новини

Кримські традиції в Кременчуці

В рамках проекту «Культурний діалог» в Кременчуці 21 червня відбулася зустріч, присвячена темі «Традиції гостинності та весільні традиції кримських татар».

25.06.2019 Новини

ВАМ посетили детскую инфекционную больниц
ВАМ відвідали дитячу інфекційну лікарню

19 червня українські мусульманки відвідали Київську міську дитячу клінічну інфекційну лікарню. Дівчата познайомилися зі старшим медичним персоналом і привезли речі першої необхідності для дітей.

20.06.2019 Новини

Всеукраїнська асоціація мусульманок взяла під свою опіку четвертий Будинок дитини

На початку червня мусульманки Кременчука відвідали обласний спеціалізований будинок дитини, в якому знаходиться 92 дитини, із них 21 дитина до 1 року, 15 дітей інвалідів.

11.06.2019 Новини

Мусульманки усіяли Одесу повітряними кулями

В день свята Розговіння активістки Всеукраїнської асоціації мусульманок в Одесі вирішили поділитися гарним настроєм з місцянами і розповісти про цю подію.

07.06.2019 Новини

Кременчуцькі мусульманки взяли участь в заходах присвячених Дню захисту дітей

1 червня активістки ВАМ в Кременчуці взяли участь у міських заходах, присвячених Дню захисту дітей!

02.06.2019 Новини

Урочистий жіночий іфтар в Одесі. Рамадан – 2019

Одеська філія ВАМ організувала жіночий урочистий захід і вечерю-розговіння на честь місяця Рамадан.

20.05.2019 Відео

Алея троянд в День Матері

Мусульманська громада Хмельницкого 12 травня ухвалила участь у висадці троянд в центральному парку міста. Акція була присвячена Дню Матері та була організована Департаментом освіти при Міській Раді.

13.05.2019 Новини

Мусульманки Хмельницького відвідали будинок малютки

Мусульманки Хмельницького, приєдналися до Всеукраїнської асоціації мусульманок, активізували свою громадську діяльність.

09.05.2019 Новини

Новини Кременчука. Рамадан розпочався з яскравої акції від ВАМ

Мусульманки Кременчука привернули увагу громадскості до головного місяця в Ісламі – Рамадану, та показали справжню культуру мусульман.

Відео

Акція на честь початку Рамадана від ВАМ

Мусульманки Кременчука організували акцію на честь початку Рамадана. Дівчата роздавали яскраві кульки і розповідали городянам про традиції Ісламу, про особливості цього благословенного місяця і красу релігії. Подібні акції пройшли також в інших філіях ВАМ.

08.05.2019 Відео

ВАМ допомогло ще одному Будинку Дитини

Всеукраїнська асоціація мусульманок в Харкові 15 квітня відвідала міський Будинок дитини, в якому знаходяться більше 50 дітей з важкими захворюваннями опорно-рухового апарату, вадами розвитку, ДЦП та дітей зі статусом.

18.04.2019 Новини

Мусульманський дівич-вечір в Хмельницькому. ВАМ

14 квітня активістки Всеукраїнської асоціації мусульманок в Хмельницькому провели перший масштабний Дівич –вечір, присвячений традиції хіджабу в різних народах.
Зустріч була виключно жіночою та відбулася в Обласній юнацькій бібліотеці.

17.04.2019 Відео

В Одесі відбувся ярмарок-халяль

31 березня мусульманки Одеси провели благодійний ярмарок «Гідність Ісламу». Це другий подібний захід, організований одеської філією Всеукраїнської асоціації мусульманок.

03.04.2019 Новини